| Andree151 a întrebat:

Mai demult văzusem un serial parca la tv cu niște fete, cred ca una purta ochelari și ele rezolvau cazuri și îmi amintesc doar un episod. In ăla era vorba despre cum un băiat care a murit și s-au pus lumânări și chestii pe strada lângă drumul cu mașini și ele au mers pe bloc pentru a filma mai bine locul și când s-au uitat pe filmare - au văzut pe el trecând prin spate și au aflat ca el nu era mort și ca locuia sus pe bloc. Dacă recunoaște cineva serialul sa îmi spuna numele. Va rog.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/%C3%8Engerii_lui_Charlie_(serial)
Acesta cred că este serialul despre care vorbești. A avut, inclusiv filme.