| Petrutzz a întrebat:

Am vazut candva pe Jetix un serial cu niste adolescenti care omoara monstri imensi.Ei aveau niste aspiratoare in spate si imi amintesc ca intr-un episod era vorba despre un vierme urias care a intrat in tunelurile metroului.Singura cale de a-l omora a fost sa il curenteze. Sper sa va dati seama de serialul la care ma refer..Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Era film sau desene? si cumva unu dintre ei era fiul diavolului?

| Petrutzz explică (pentru thewomaninwhite):

Era un serial dublat in romana.In echipa erau 2 baieti si 2 fete parca si nu, nu era nimeni fiul diavolului.

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Petrutzz):

Aa atunci inseamna ca nu vorbim de acelasi serial

| Casper003 a răspuns:

Era cu un profesor paraca, fost regizor, si era putin dus cu capul, care creea monstriii dupa filmele facute de el parca...

| Petrutzz explică (pentru Casper003):

Nu imi amintesc de astahappyParca in nume continea cuvantul monster...

| Petrutzz explică (pentru Casper003):

MI-AM AMINTIT! Se numea Monster Warriors...Multumesc pentru ca ati incercat.

| CiacNuriz a răspuns:

Si eu il caut!