| David09998 a întrebat:

Mai întreb o dată, știe cineva unde e cârciuma nouă a lui Bobiță?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puțin mai la vale.

| David09998 explică (pentru darrio2007):

De unde ști?

| David09998 explică (pentru darrio2007):

Mda am citit dar tot nu prea m-am lămurit pentru ca nu zice exact unde sau mutat

| suntserios a răspuns (pentru David09998):

Își fac studio oamenii. Probabil închis publicului.

| David09998 explică (pentru suntserios):

Mda uni ziceau ca au fost acolo si e frumos probabil mințeau

| anonim_4396 a răspuns (pentru David09998):

Mama a fost acolo acum două săptămâni, chiar există.

| David8888 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut tot eu sunt dar de pe alt cont imi zici si mie unde este locația? Pls

| Dorel444 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici și mie unde este ca de ceva timp caut intrebarea asta dar nu gasesc plsssss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorel444):

Caută pe Google "barul lui Bobiță" și vei vedea, este la prima căutare. Eu nu am fost cu mama.

| David09998 explică (pentru anonim_4396):

Pai da ba dar ala nou?‍♂️?‍♂️

| TheChameleon a răspuns (pentru David8888):

Administratorul suspendă sau șterge conturile multiple, deci nu mai spune că ești tot tu.

| Loifvjo a răspuns:

Tot în zona aia.