| eatpraylove a întrebat:

Mica descriere a serialului " Hart of Dixie " cea mai buna descriere primeste fundita, vreau sa stiu daca merita sa-l vad sau nu, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Percy a răspuns:

Zoe Hart, protagonista locuieste in New York; isi pierde locul de munca, iubitul si este invitata intr-un loc Bluebell(Alabama) sa munceasca...la inceput nu vrea dar apoi circumstantele o trimit acolo...acolo afla despre radacinile ei.nu iti spun mai mult,. merita vazut oricum.E funny si romantic. Funda?!big grin