| AdrianaBacescu a întrebat:

Neața! Se mai filmează Tanar si nelinistit?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/T%C3%A2n%C4%83r_%C8%99i_nelini%C8%99tit
Da, încă se filmează, dar la peste 48 de ani de la lansarea sa, majoritatea echipei originale, artiști, nu mai sunt în viață, nu mai sunt în echipa serialului.
Pur și simplu nimeni nu înțelege de ce se filmează în continuare.

| Simpatic a răspuns (pentru romeo78):

Pentru bani, pentru ca e mai usor in mintea unor producatori al acestor serial sa faci bani cand ai un produs cu renume decat sa faci unul nou de la capat...cam gresit pentru ca metoda de la hollywood care are succes, desi nu am crede, este ca vad foarte multi producatori, scenaristi etc care apar si-s pun semnatura pe seriale diferite care au avut succes, adica termina cu un proiect bun si incep cu un altul care si acela se dovedeste a fi bun, apoi cu altul si tot asa.
Un exemplu producatorul serialului Two and a Half Men este si producatorul succesului The Big Bang Theory, ambele seriale vazute bine de catre criticii de film

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Speram ca nu...