| Veronici a întrebat:

Neata TPU! Dati-mi va rog niste comedii la care chiar sa radlaughing Gen Freaky Friday, She`s the man sau Mean girl. Mersiilove struck

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Ace Ventura: Pet Detective (1994)
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
White Chicks (2004)
Johnny English (2003)
Johnny English Reborn (2011)
Sper ca iti vor placea! happy Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| Andreealaz a răspuns:

"Grown up" sau "Nevasta de imprumut". Sper sa-ti placawinking

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Una la care am râs foarte mult a fost You don`t mess with the Zohan, îţi mai recomand Taxi(1, 2,3, 4) şi nu în ultimul rând American Pie(1-9).Fundă?:d

| Buii a răspuns:

Project X, Little Big Soldier, American.Reunion.2012, A.Thousand.Words.2012.,Your Highness