| anonim_4396 a întrebat:

Neata. Vreau si eu un film bun horror care sa ma sperie cu adevarat. Gen Constantine, Paranormal Activity, Exorcizarea lui Emily Rose. Si nu vreau filmulete scurte [1 min] gen "uita-te la o padure si apare Baba Ciuma care te sperie". PS: TIN SA PRECIZEZ CA NU MAI VREAU SA DORM CATEVA SAPTAMANI DUPA CE VAD FILMUL

4 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Rest stop

| SheCanFlyy a răspuns:

The Ring e cel mai bun si mai e si The Mirrors ( nu m-am mai uitat in oglinda cred o saptamana laughing gen Paranormal Activity e The Blair with project.Si mai sunt si The grudge 1, 2, 3 si alea sunt naspa rau.n-am dormit o saptamana.

| BBiiiaa a răspuns:

Încearcă emisiunea fenomene stranii; poate te va speria.

| AndressAndreea a răspuns:

Scary movie: ttoate filmele