| passenger a întrebat:

TPU, ziceti si voi un film horror. Dar un horror d-ala adevarat, care sa ma sperie laughing Inafara de Exorcistul, Exorcizarea lui Emily Rose, Camera 408...

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Cauta pe italk sau pe cimema xx sunt o gramada.SUCCES si vizionare placuta big grin

| AleDia a răspuns:

The Grudge 1 2 3
The Ring 1 2
The Uninvited
The Unborn
Knife Edge
Saw 1 2 3 4 5
Dark Floors
House of Wax
Swamp Devil
Mirrors
Wrong Turn
Sh-Rooms
The Final
The Last House of the Left
Sper ca te-am ajutat.Nu stiu daca sunt asa de inspaimantatoare pentru tine dar...sunt interesante.

| DenysaDoll a răspuns:

Shutter e film de groaza la care m-am speriat cel mai rau...Si am mai vazut un film pe nume Freddy Vs Jason, si asta e foarte de groaza dar nu intrece filmul Shutter. Sper ca o sa te sperie destul...altul mai infricosator nu stiu pentru ca nu sunt fana filmelor de groaza, dar la nu stiu cand ma mai uit si eu.

| SRaresG a răspuns:

Buna.Incearca Hauting in Connecticut sau The Grudge.Baftalaughing

| Diianaa a răspuns:

Prima casa pe stanga :-s...e fain :*

| gaborlaur a răspuns:

Cauta direct pe www.imdb.com niste topuri sau scrie direct pe www.youtube.com :)) top horror si vei mai gasi niste liste

| yonutzz96 a răspuns:

Insidious, paranormal activity 3, the devil inside, si clasicele the ring si the grudgelaughing...