| ioanaabt a întrebat:

Niste filme bune pe care le-ati vazut? (drama / dragoste / razboi )

8 răspunsuri:
| Biiannca a răspuns:

One day (drama), 21 and over (comedie), hachiko (drama), everybody's fine (drama), remember me (drama), rachel getting married (drama), the rules of attraction, the big wedding (comedie), people like us (drama), 500 days of summer(drama), it's a wonderful life(drama), this is 40(comedie)

| Andrei7520152 a răspuns:

Filme premiate, foarte bune, gen razboi/drama ce le-am vazut in ultimul timp -

Cold Mountain, The Last Samurai, Letters from Iwo Jima, City of God, Hotel Rwanda, Saving Private Ryan, Band of Brothers (serial), Rome (serial), The Pianist, Red Tails, Gods and Generals, Downfall (lb. germana), Katyn

Cauta trailere pe youtube ca sa vezi care iti place.

| Rakanishuu a răspuns:

Deasupra Tuturor,

| anutzabnx a răspuns:

Breakfast at Tiffany´s cel mai frumos film de dragoste ever. Este vechi dar il gasesti pe ¨stii tu ce site¨.big grin HD si color. O capodopera. Flight, drama mea preferata. Ca filme de razboi, in Pe aripile vantului, Lista lui Schindler si Pianistul.

| Trifi a răspuns:

Pearl Harbor

| lotusul5 a răspuns:

After earth; prometeus; paradisul spulberat; turbo(animatie)

| pupyiul a răspuns:

Atonement- este superb si este si de dragoste si cu razboi si cu Keira Knightley http://www.imdb.com/title/tt0783233/
Acesta este un film nou, de dragoste si mult mister, surprinzator, excelent jucat: The best Offer http://www.imdb.com/title/tt1924396/
Si inca ceva interesant http://www.styledetector.eu/

| maria1cs a răspuns:

A walk to remember, The last song. Jocul iubirii. Vizionare placuta iti doresc!