| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Niste filme de comedie sa mori de ras laughing funda!

6 răspunsuri:
| komynel a răspuns:

Incerca mr. bean -holiday e super tare filmu eu am ras bine la el

| Sarj a răspuns:

Pai vampire suck e smecher...scary movie 3 si 4, a superhero movie. daca mai vrei.iti spun.

| myandmy a răspuns:

Marea mahmureala 1, 2 taxi 2 a few best men, beverli hils ninja toate is super

| olandezul9290 a răspuns:

Salut cel mai tare film pe care l-am vazut pana acum si am ras sa raman fara respiratie a fost acesta : The People Under the Stairs. este si groaza si comedie e super de tot l-a dat si la televizor. funda!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.