| alexalex07 a întrebat:

Cine stie niste filme de comedie de mori de ras?!

Răspuns Câştigător
| never2say4never a răspuns:

White Chicks
The Ugly Truth

razi de nu mai poti la astea

9 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Comediile care mi-au placut cel mai mult. happy sper sa-ti placa si tie. happy

Mr Bones 2 Back From The Past

Little Man

si desigur Home Alone 1 si 2

| cristiiiiiii a răspuns:

Singur acasa (home alone)1 2 3 nea marin miliardar norbit cel mai lung week-end

| aiam a răspuns:

Mister bin sau cu ice ventura

| Life Under Rainbow a răspuns:

Poti incerca urmatoarele: Big mama, Norbit, Ice age, Ugly Truth, Eurotrip(e cu prostiilaughing)).,...
si daca vrei un film extraorditar incearca : Awake, 17 again; nu sunt comedii dar sunt foooarte frumoase :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie mori de ras pe gogle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagati ma comedii adevarate, nu ati vazut si voi singurele 2 comedii si pe alea le puneti, o comedia ft buna e how high, e cam exact ce cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sacry movie4

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.