| TalyWell a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme de comedie la care sa mori de ras?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Ah, am vazut ieri un film
rolling on the floor
Fantoma lui barba neagra laughing este f vechi dar totusi genial, razi chiar de la inceput laughing (bine 10-20 de min pana te prinzi care e faza cu filmu')laughing
Iti recomand un serial "two and a half man" - 2 barbati si jumatate. Este genul de serial la care mai razi ink 5 minute dupa ce s-a terminat episodullaughing Il gasesti online peste tot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dance Flick
Superhero Movie
Meet the Spartans
You Don't Mess with the Zohan
17 again
College
Kick-Ass

| Dexter_2425 a răspuns:

The Hangover
Garcea si Oltenii