| Stitch92 a întrebat:

Niste filme gen drama care v-au impresionat foarte mult? Dar sa nu cuprinda si dragoste. Funda celui mai bun film!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Red dog, se vede putin cum se misca in pat dar nu faze de sex.

| robert35 a răspuns:

Uite ati dau eu un film e de nota 20 gangster american uita-te la el si sami spui parerea ta si altul warrior si asta este super vizionare placuta

| Ilinca a răspuns:

The boy in the stripped pyjamas. Pe mine m-a impresionat mult filmul acesta happy

| marinteodora a răspuns:

Red dog, titanic,

| zicu20 a răspuns:

Mai multe filme aici www.dvideo.ro

| RRux a răspuns:

Http://www.facebook.com/pages/Movies-World/300943666602105 Aici gasesti foarte multe filme. Poti sa dai si like la pagina. Ma ajuti si pe mine in felul acesta ;;)