| M4A1Carbine a întrebat:

Niste filme horror foarte scary? De preferinta paranormale

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Grudge (seria), 1408 (2007), Insidious (seria), Case 39 (2009),Drag Me To Hell (2009),The Woman In Black (2012/2014),Thir13en Ghosts (2001),Phoenix Forgotten (2017)

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Filme bune, sunt scrise mai sus de ceilalti.
Recomand Haunted House 1, 2 (2 mi se pare mult mai bun)

E comedie horror. Stiu ca nu asta ai cerut da sunt absolut geniale filmele. Da "Nefolositor" la raspuns daca vrei, numa uite-te la filmele alea. (Fara parinti sau copii mici big grin )

Vizionare placuta happy

| Ionut58282856 a răspuns:

Deja s-au spus filme bune, eu mai iti recomand pe Youtube canalul Stefan zmihai Creepypasta. Si da, tu cel de la TPU stiu ca nu e film dar cauta ceva horror banuiesc si eu

| Ionut58282856 a răspuns:

Saw (seria) +Jigsaw, Secret Window ( fereastra secreta), [REC] si serialul american horror story (in fiecare sezon e o poveste noua, personaje noi etc.) si as recomanda si filme interzise prin multe tari dar sa nu imi stearga dusmanii lui Vadim Tudor comentariile =) Daca vrei ti le dau pe privat dar nu ti le recomand sa le vezi daca te sperii usor..alea care o sa ti le dau pe privat daca vrei

| Balonaseplutitoare a răspuns:

Ouija,
Linia mortii,
The conjuring

| Gabriela_Alexandra_1996_kx6r a răspuns:

Anabelle 1,2
Jessabelle
The Conjuring 1, 2, 3, 4
IT
Keep Watching
Get Out
Happy Death day
A Quiet Place
Sinister 1, 2 (Geniale)
Truth or Dare
The Strangers 2