| kthalyna a întrebat:

Niste recomandari de filme? big grin preferabil de dragoste big grin

4 răspunsuri:
| M a răspuns:

Filme de dragoste, preferatele mele. Am sa-ti zic toate filmele de dragoste la care m-am uitat love struck
A Walk to remember-am plans la el
Love Story
Pe aripile vantului1, 2
The curiose Case of Benjamin Button (e f interesant filmu')
Titanic
Dirty Dancing
Laguna Albastra, Intoarcere la laguna albastra
Pasarea Spin
The Last Song
P.s I love you
the notebook
remember me
Step up
Step up 2
Memoirs of a Geisha
Love Wrecked
mai sunt m multe...nu mi le mai amintesc
viz placuta! :*

| eu4you a răspuns:

Twillight saga, Liceeni, Declaratie de dragoste...nici eu nu stiu prea multe...sau daca stiu nu le cunosc titlullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut mult aceste filme..."Just Go with It","Love and Other Drugs"dar cel mai mult."Tres metros sobre el cielo" iti recomand sa il vizinezi (mainmpresionat )dar daca deja ai vazut aceste filme poti sa vezi pe acest sait sunt multe fime interesante da care doresti tu http://www.cinemagia.ro/

| Elena94 a răspuns:

Pride and prejudice (2005)winking