| anonim_4396 a întrebat:

Niste seriale care merita vazute? Pana acum am vazut Breaking Bad, Prison Break, Supernatural, The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Better Call Saul, putin din Narcos si NCIS Los Angeles. Fara seriale de genul The Vampire Diaries

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Paste fericit!
Game of thrones
Bates motel
13 reasons why
Underground
Suits
Mr robot

| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost, Gotham, GoT, Big Little Lies, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Incorporated, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),Taboo, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Dig, Legion, Riverdale, 13 Reasons Why, 24: Legacy, Iron Fist

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones
The Mentalist
Lost
Lucifer
Hawaii 5.0
Sherlock
Sleepy Hollow
Taken
Mr Robot.

| Kogaion a răspuns:

The Blacklist, o sa-ti placa 100%

| Camuflaj2017x a răspuns:

Banshee(actiune,crime,droguri,sex), Lost(supravietuire pe o insula), 24(Actiune), Suits(Avocatura).

| iiUser20 a răspuns:

Teen wolf?! Nu prea am urmărit vampire diaries deci nu știu cum e laughing)

| Ade69x1 a răspuns:

Games of Thrones
Vikings
Lucifer
The 100
TeenWolf
Arrow

| Anonima11233224 a răspuns:

Blindspot - gen crime FBI dar mult mai interesant cu o poveste extraordinara

Scream - adolescenti omorati de un criminal cu masca super genial

Taboo- ceva un pic horror

Grimm- ceva gen supernatural (mai mult sau mai putin)

| Adylayo a răspuns:

"Outlander" merita daca nu l-ai vazut, eu personal l-am vazut de 2 ori si nu regret...

"The 100" ( al 2-lea in topul serialelor vazute de mine dupa Outlander)

"Black Sails"

"Beauty and the beast" > stiu... numele pare penibil, dar pe mine ma captivat din primul episod, nu are legatura cu povestea originala din desen sau alte filme, e total diferit, merita vazut

"Lucifer" inca un serial frumos pentru care ma bucur ca mi-am pierdut destul timp sa ma uit la el...
Sper sa-ti placa ceva din ce ti-am dat aici, am spus doar seriale ce mi-au placut enorm, nu am insirat o lista completa pentru ca nu avea rost sa recomand porcarii. totusi, gusturile nu se discuta, deci sper sa gasesti ceva pe placul tau...