| anonim_4396 a întrebat:

Nu m-am uitat niciodata la romanii au talent si nici nu o sa ma uit! Am pierdut ceva?:-X

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Nu e cine stie ce...laughing singura parte la care razi e ca loredana e in calduri si favorizeaza mereu baietii rolling on the floor

9 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Daa. Ai pierdut mult. Au fost niste talente deosebite, care de care mai speciale love struck. dar cred ca nu prea conteaza atat timp cat nu te uiti, uita-te pe viitor si ai sa vezi cum e.

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da.straight facechiar ai piedut multeeehappyeu zic sa te uiti in februarie atunci cand incepe sezonul noulove struck mie mi se pare chiar ff faina emisiunea si merita sa fie vazuta.razi cu lacrimi de uniilaughing)

| MaTrIx8378 a răspuns:

si vrei sa te cred? halal, de ce nu te-ai uitat? nu te-ai simtit roman/romanca? atunci pentru tine iti voi da sa te uiti la o emisiune, prostii spun minciuni trasnite big grin

| MaTrIx8378 a răspuns:

si vrei sa te cred? halal, de ce nu te-ai uitat? nu te-ai simtit roman/romanca? atunci pentru tine iti voi da sa te uiti la o emisiune, prostii spun minciuni trasnite big grin fii sigur/a, ca la emisiunea asta tu nu vei pierde nimic : )

| Rockart a răspuns:

Da. Distracţia. Sunt foarte multe talente şi tot atâtea anti-talente. E uimitor în ce hal se pot înjosi unii oameni...

| Giinger a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te uiti, nu vad de ce ne mai intrebi.

| tranquilaaa a răspuns:

Ei daca nu vrei sa te uiti si nu esti interesat\a atunci nu nu ai pierdut nimic mie imi place

| Andrutzikka a răspuns:

Ai pierdut comedii,dansuri, voci extraordinare, voci mai putin exrtaordinare etc.

| selena_8538 a răspuns:

Pai daca nu o sa te uiti de ce mai intrebi oricum ai pierdut multe talente si ne tlente