| DreamNice a întrebat:

Nu stiti Alina si Dorian actorii din pariu cu viata sunt impreuna in real ca nu prea mai stiu ca unii zic ceva altii altceva... fundawinking

4 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Nu sunt impreuna s-a tot spus. scrie si in revista bravo de luna trecuta. sunt impreuna doar pe micul ecran si nu au timp de iubire in viata reala niciunul din eihappy

| Lykee a răspuns:

Da sunt impreuna si in viata reala!

| ionasc a răspuns:

In viata reala nu sunt impreuna, funda

| N0NameForY0u a răspuns:

Nu sunt impreuna,stiu sigur ca nu sunt impreuna pentru ca am citit o revista in care scria :,, Actrita sexy Alina din,, Pariu cu Viata''
singura de revelion.Adica ca n-are pe nimeni.