| Eu_5496 a întrebat:

Nu stiti cumva, pot sa citest pe net volumul 3 nesatul din jurnalele lui stefan?

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Da sunt doar ca cele gratis au textul in engleza dar ti le poti baga in gooogle translate sau daca vrei eu am cartile pot sa-ti spun ce se intampla in toate 3 jurnale ale lui Stefan.

| Eu_5496 explică:

Doar volumul 3 trebuie sa imi mai citesc, aseara am terminat volumul al 2 -lea si mor de curiozitate sa vad ce se intampla si un volumul nesatul, o pritena mi-a zis ca o sa imi dea luni sau marti si ultima cartea. Asa in mare daca ai putea sa imi zici ai fi o draguta.