| Serginyo a întrebat:

O intrebare mai edgy laughing Daca ati vrea sa vedeti o animatie amuzanta, ati prefera sa fie vectoriala, gen misu si ionica, sau mai sketchy, gen mo si foca?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

A doua variantă.

| Adry05 a răspuns:

Din ce ai zis prefer Misu si Ionica. E mai amuzant contextul, personajele si tot. laughing Mo si foca si-a avut perioada lui de glorie dar deja parca nu mai au niciun farmec.

Bula
| Bula a răspuns:

Eu prefer animatiile gen Tom si Jerry, Donald Duck etc.
Dar aceste tehnici necesita mult mai multa dexteritate si pricepere.

| Drimmero a răspuns:

Robotzii... de cand n-am mai vazut vreun episod de-al natarailor alora,, geniali!

| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer, mie nu prea imi place nici una, dar sa zicem ca m-am uitat la cateva episoade din Mo si Foca, dar mna... nu m-au dat pe spate. :/

| MaliciousDeath a răspuns:

Prefer traditionalul, deci a 2-a varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rick and Morty.

| Printesa10TM a răspuns:

Ceva gen Mo si Foca. Imi plac mai mult.