| Beyou799 a întrebat:

O intrebare pentru cei care au vazut serialul Meteor Garden 2018. Am urmarit niste secvente de la sfarsit. In final, casatoria lor era doar in visul fetei? Si inca o intrebare, exista episodul 50?

Răspuns Câştigător
| MingDynasty a răspuns:

Nu mai tin minte cum s-a terminat, eu am vazut 49 episoade, cred ca au fost 50 la inceput si s-au lungit putin episoadele si au iesit 49, deci chiar daca vezi 49 sau 50 ep e aceeasi chestie, nu lipseste nimic

| Beyou799 explică (pentru MingDynasty):

Ok! Multumesc!? Am si uitat

1 răspuns: