| razvyy412 a întrebat:

O intrebare pentru cei care se uita la serialul bona mea e un vampir:

ati vazut ultimul episod din sezonul 1? jessi cum a reusit sa se intoarca?

2 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Cand sara a fost posedata si a inceput sa aruncxe cu lucrurile lui ien in curte, eu au dezgropat cubile animus si cand sara a runcat un obiect lu ien ia picat cutia si sa desfacut si din ia a iesit un fel d apa albastra si a intrat in pamant. Dupaia s-au dus in casa dua care au bagat demonul din sara in cutie, Iar la sf episodului arata din pamant cum se ridica o mana

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Da,
pai in episodul "trei fraieri si un demon" demonul a posedat-o pe sarah si baietii au dezgropat 'cubile animus' ca sa bage demonul in el, dar cand demonul i-ar aruncat la ethan ceva care-i placea pe geam, el s-a enervat si a scapat cubile animus si atunci a iesit jessi