| Liliana_Raluca_1996 a întrebat:

O părere despre "American Horror Story"?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fain sezonul 2, restul penibil de slabe.

| MihaiNicu23 a răspuns:

UN serial destul de bun asta daca il urmaresti de la sezonul intai.

| RainbowD a răspuns:

Sincer..am vazut primele 3 sezoane prin 2014-2015, dar nu prea m-au prins. Daca nu ai ce face...te poti uita. Ai mai putea sa te uiti la Game of Thrones, Walking Dead sau The Punisher. Cel putin, pe mine aceste 3 seriale m-au prins.

| ChocoHeart a răspuns:

E fain rau. Te tine in actiune si iti scoate la iveala si partea intunecata din suflet, fara de care partea buna nu ar mai avea sens.