| Constantin_Klara_1997 a întrebat:

Buna
Ce parere aveti de American Horror Story?
Merita vazut?

8 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Merita vizionat.
E foarte interesant smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iubita. Da, merita, este foarte interesant iar daca vrei sa fie si mai "interesant" iti recomand sa te uiti cu lumina stinsa. Glumesc, dar la scenele infioratoare te vei speria daca nu esti obisnuita cu filmele horror.hee hee Te pup iubita!

| Constantin_Klara_1997 explică (pentru anonim_4396):

Mersi...sunt obisnuita ''horror'' e genul meu preferat laughing

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Da,daca iti place genul, si ai timp liber, de ce nu?
Peace!

| almirock a răspuns:

O, da! Mie mi-a plăcut mult!

| lanadelsex a răspuns:

Eu zic ca merita! Am vazut primul sezon pentru Violet si Tate, al doilea pentru Lana si al treilea pentru Madison. Chiar da dependenta laughing

| M4riusT a răspuns:

Merita.

| AlexandraSt13 a răspuns:

Merita