| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

O sa înceapă din nou Serialul Iubiri Secrete?

3 răspunsuri:
| irinafatatrista a răspuns:

DA!
Catalin Stanciulescu, care in serial era Andrei, iubitul Ioanei din Sezonul 5.
A deschis un canal de YouTube care se numeste Iubire cu de toate!
Si gen a chemat mai multe personaje din Iubiri Secrete, cum ar fi:
1. Iani Mamiron(Iani Gheorghe)
2. Sorin Mamiron(Gabriel Mamiron)
3. Andrei Maris(Catalin Stanciulescu)
4. Madalin Maris(Bogdan Marchidan)
5. Raluca Dragnea(Emanuela Radu)
6. Tauru( Iulian Vaduva)
7. Radu Maris(Alin Brancu)
8. Daniel Voicu(Amir gawabreh)
S-ar putea sa il aduca pe Ionut Maris(Matei Huidu), si pe Capone(Adrian Ianis) dar inca nu se stie.
Scenaristul din Iubiri Secrete, adica Stefan, va scrie si pentru serialul asta nou, Iubire cu de toate.
Filmarile vor incepe in August.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| irinafatatrista a răspuns (pentru irinafatatrista):

Si gen pe acel canal de YouTube, vor aparea episoadele.
Nu va mai fi televizat, cum a fost Iubiri Secrete la Prima Tv.
Ca un Bonus:
Dupa ce s-a terminat Iubiri Secrete in 2014.
A inceput un alt serial pe National Tv, care s-a numit, Iubire si Secrete, si erau aproape toate personajele vechi, doar ca a tinut doar un sezon si dupa s-a oprit productia.
Asta a fost in 2018.
Am uitat sa spun, in 2015 au fost pe YouTube cateva episoade care pareau a fi un serial care s-a numit Etajul 4, tot cu personajele vechi din Iubiri Secrete

| irinafatatrista a răspuns (pentru irinafatatrista):

S-ar putea sa vina si Victor Stoian/Damian Voicu(Mircea Drambareanu)
Doar daca v-a accepta invitatia de la Catalin