| ForeverAlone97 a întrebat:

Oare sunt singurul care nu suportă Game of Thrones?

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

M-am chinut sa imi placa serialul si nu am reusit. M-am uitat la primele sase episoade, atat am rezistat. O porcarie de film, prea multa publicitate pe acest film. Efectele speciale extraordiare, atat... scuze pentru cei carora le place serialul, dar asta este parerea mea.

32 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Nu cred! Sunt multi. Asa eram si eu pana sa ma apuc sa vad primele 3 episoade. Ca dupa aia...eram fan.

| ForeverAlone97 explică (pentru CosminCD):

Nu prea mă interesează să văd vreun episod, am auzit destule.

| ForeverAlone97 explică (pentru frunzarescu):

Îți respect părerea. Serialul ăsta chiar e mult prea supraapreciat. Are succes doar datorită promovării excesive.

| Sn4k3 a răspuns:

Ce nu e de suportat la el laughing?

| Andreeush a răspuns:

Nici eu nu mă uit la el.

| ForeverAlone97 explică (pentru Sn4k3):

Că e prea supraapreciat, și că mulți se uită la el din cauza efectului de turmă.

| ForeverAlone97 explică (pentru Sn4k3):

Că e mult prea promovat și că mulți se uită la el din cauza efectului de turmă.

| ForeverAlone97 explică (pentru Andreeush):

Foarte bine.

| Hammurabi a răspuns:

Am văzut cu greu primele 6 episoade. A fost suficient.
Nu e genul meu.

| raMLesS a răspuns:

Asa spuneam si eu despre The Vampire Diaries... Ca e cel mai naspa serial din lume, cu vampiri care f** Si d-astea de fetite care se uda cand il vad pe actorul principal. Primul episod a fost varza, abia am reusit sa-l vad, efectele speciale erau slabe rau de tot, iar începutul era unul clasic si penibil... Vine un nou tip in liceu si vorbeste toata scoala sau tot orasul de el laughing) Whatever, după primele 2-3 episoade a început sa ma prinda, iar după 3 saptamani am terminat serialul si m-am apucat de continuarea lui adica de "The Originals" asta fiind unul dintre serialele mele preferate, efecte calumea si o poveste, replici si personaje geniale. Dupa ce am terminat serialul asta m-am apucat de continuarea lui adica "Legacies", am vazut primul sezon, dar serialul pare foarte slab in comparaţie cu "The Originals", astept si sezonul 2.
Ideea e ca ar trebui sa urmaresti cateva episoade din game of thrones fara sa aduci prejudecati la adresa serialului, primul episod nu o sa fie cine stie ce dar o sa te prinda si o sa-ti placa.
La fel ca tine eram si eu oarecum, dar mi-a placut ca e genul meu de serial. Acum am ajuns la sezonul final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi place, am vazut cateva episoade si nu m-a atras deloc, si cand ii aud pe unii ca e cel mai bun serial imi vine raulaughing

| Endoryus a răspuns:

L-am incercat de 2 ori si am lasat-o balta de tot. Prefer seriale gen House, Person of interest, Hannibal.

| OrdanKarris a răspuns:

Mie-mi place. Si au tras multi de mine sa incep sa-l urmaresc. Cand am facut-o, nu m-am mai oprit. happy

| Sn4k3 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Popularitatea nu e un motiv sa nu te uiti la serial, gusturile sunt. Daca l-ai incercat si nu ti-a placut, atunci asta e. Dar e popular cu un motiv, buget mare, actiune interesanta, dialog inteligent, personaje interesante, n-ai cum sa-l compari cu alt serial pentru ca se vede diferenta de calitate (supraapreciat clar nu e). Din dorinta asta sa fii asa ''diferit'' si sa nu mergi cu turma cand nu e cazul, ai sa pierzi multe. Sper ca nu faci la fel si la filme.

| ForeverAlone97 explică (pentru raMLesS):

Dacă te-ai uitat la porcăria aia de Vampire Diarees, atunci e clar. Cu mine nu mai ai ce discuta.

| ForeverAlone97 explică (pentru Endoryus):

Se cam vede că ești fanul lui House, având în vedere că ai poză cu el la profil.

| ForeverAlone97 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nici pe departe cel mai bun.

| ForeverAlone97 explică (pentru Sn4k3):

Dă-l încolo de serial. Nu-mi place deloc. Am văzut demult doar un episod. În prezent sunt fanul serialului La bloc. De fapt am fost întotdeauna.

| LoveSleep a răspuns:

Nu, mai sunt și alții care cred că sunt speciali că nu suportă GOT.

| ForeverAlone97 explică (pentru LoveSleep):

De parcă ești mai special dacă te uiți.

| Drimmero a răspuns:

E prea overrated si intoxicabil, n-am vazut un episod din el, nu-mi place sa fiu in trend cu toate oile. M-am uitat asa la un trailer si deja pot sa zic ca e plictisitor.

| ForeverAlone97 explică (pentru Drimmero):

Foarte bine că nu te iei după turmă.

| christine99 a răspuns:

E nașpa, noroc de bugetul mare pentru decor/efecte speciale, plus marketingul masiv pentru spălarea creierilor, altfel n-ar fi atins niciodată așa popularitate.

| ForeverAlone97 explică (pentru christine99):

Corect.

| LoveSleep a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Nimeni nu se crede special ca se uita.

| raMLesS a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ai probleme mintale

| ForeverAlone97 explică (pentru raMLesS):

La fel și tu laughing

| geanina7990 a răspuns:

Nu esti.Serialul e oribil si sunt satula sa ii aud pe toti vorbind despre el rolling on the floor)