| ForeverAlone97 a întrebat:

Oare sunt singurul care nu suportă Game of Thrones?

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

M-am chinut sa imi placa serialul si nu am reusit. M-am uitat la primele sase episoade, atat am rezistat. O porcarie de film, prea multa publicitate pe acest film. Efectele speciale extraordiare, atat... scuze pentru cei carora le place serialul, dar asta este parerea mea.

32 răspunsuri:
| ForeverAlone97 explică (pentru geanina7990):

Corect. Majoritatea se uită la el fiindcă se iau după turmă laughing.

| thereisnothingleft a răspuns:

Nici eu nu suport acest serial, motivul e evident.laughing))