| Guren a întrebat:

OK, am si eu o intrebare, mi-am amintit ca mai demult erau niste desene cu o familie trasnita rau de tot! Din cate imi amintesc aceasta familie avea un unchi care traia in secolul 28 iar singura modalitate a familiei de a contacta unchiul era printr-un radio, de asemenea baiatul familiei mergea pe luna impreuna cu cainele sau.Desenul era pe minimax dar nu imi aduc aminte cum se numea....Nu stiti voi? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Desenul animat descris de tine mai sus se numea ''Familia trasnita''.

1 răspuns:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Se numea Familia Trasnita cred