| ArtisticWorld a întrebat:

Pareri despre serialul Dragoste si Pedeapsa? Dau fundita la cea mai buna parere. Spor!

Răspuns Câştigător
| miku0101 a răspuns:

Us serial foare frumos! personajele sunt foare dragute! preferata mea este yasemin si savas! Foare interesant! big hug tonguetongue.

1 răspuns:
| Chriss_9218 a răspuns:

Parerea mea este ca serialul Dragoste si pedeapsa a fost facut in scopul de a ne arata ce obiceiuri sunt in Turacia.Serialul te fascineaza si te tine mereu in suspans.Nu este ca celelalte seriale.In acest serial este vorba despre o iubire interzisa si despre diferenta dintre familii.Savas facand parte dintr-un caln si fiind casatorit cu Cicek nu poate fi vazut cu Yasemin.