| ReddY25 a întrebat:

Păreri Insula Dramei Totale?(toată seria)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Anamariadenisa16 a răspuns:

E un desen animat frumos

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

The best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai cel. big grin

Încă aștept să se facă o emisiune de genul și cu oameni reali. big grin

E survivorul ceva de genul, dar poate se gândesc la ceva mai apropiat de Insula Dramei Totale happy Cu oameni din mai multe arii existențiale, nu doar sportivi. happy

| 120bulevard a răspuns:

Mie unul nu mi-a placut, mi se pare o posirca plictisitoare, un fel de mireasa pentru fiul meu animat sau exatlon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Domnule Dracula, dv v-ați uitat la acest desen animat? laughing) Sunteți sigur că nu sunteți tot din generația asta, 20, 30 de ani și ne mințiți că sunteți un stimabil domn din castelul groazei? laughing Ori asta, ori chiar sunteți fan Insula Dramei Totale încât vârsta nu va împiedicat să-l vizionați. Ce-i drept e un desen prea fascinant ca să mai conteze vârsta. laughing) Dar acum fac eu pe detectivul pe aici pe TPU rolling on the floor) Cam tot observ omuleți care par de-o vârstă, apoi de fapt au altă vârstă, trebuie totul cercetat. laughing)
Dar vă aprob iar. happy
Primul sezon o fost genial. Owen, Gwen și Duncan, or fost geniali. Dolofanul dulce și funny și oamenii gotici, ce poate fi mai frumos decât asta. rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 explică (pentru DracuIa):

Prins la înghesuială?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu pricep?! happy Ce e cu acest stimabil cu fața întinsă? rolling on the floor)))
Ce nu v-a picat bine, din ceea ce am afirmat? happy
Va speriat intuiția și cercetarea mea? laughing Ați văzut cum e să fiți pus sub lupă și analiză, tot ceea ce susțineți? laughing

Dar gata, vă las, nu vă mai stresez cu teoriile mele laughing)
Nu am venit pe TPU să fac pe detectiva laughing)
Dar totuși, ador misterul și cazurile misterioase, numai bune de cercetat. laughing)

Răspuns utilizator avertizat