| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce data a lunii martie reincepe telenovela Nini?

7 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Draga magda, asta nu se stie. In martie, candva. Vei vedea tu!

| Laura a răspuns:

32.

| DorothyAnn a răspuns:

Vreau data daca o stiti si nimic altceva!

| DorothyAnn a răspuns:

Care parte din: IN CE ZI A LUNII M A R T I E? luna februarie e pe sfarsite, pe cat martie, dati un raspuns la intrebarea mea nu a altuia, daca este nevoie mai cititi intrebarea si nu mai cerei fundita ca o sa dau dupa ce o sa am mai multe raspunsuri, urasc sa mi se ceara fundita

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Incepe pe 15 martie de ziua ei fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca pe 17 febroarie incepe...

| Kid_4219 a răspuns:

Buna magda! Si eu vreau sa aflu acelasi lucru. Prima oara am cautat si a spus ca in februaie cam pe 20 incepe, apoi am aflat ca acum incepe noul sezon si trebuie traduses si ultimele episoade. Daca te uiti ...cam in fiecare luni la ora la care incepea telenvela, poate vei vedea daca incepe atunci sau nu. Dar ce intrebi tu...nimeni nu poate stii.