| selena123 a întrebat:

Pe ce data incepe Nini?

10 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Nu se stie inca

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pe 6 martie banuiesc.am gasit acest lucru si pe TPU dar si pe un webaite bagat chiar de reteaua disponibila cu intenetul.deci pe 6 marti e cred.
funda?

| Anonymus314 a răspuns:

angry ti-e lene sa cauti?,uite si tu cate sute de intrebari sunt despre prostia asta de episod,uitati-va ba la altceva pana incepe, e chiar asa de greu? cauta pe TPU, nu mai pune intrebari aiurea.

| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)

| uoiza a răspuns:

Buna...m-am uitat la programul tv si nini incepe pe 14 martie la 7 :30

| FashionCellia a răspuns:

7,8,15 sau 28 martie. Funda?

| FashionCellia a răspuns:

Din nou, funda?

| kryss99 a răspuns:

Trebuia sa inceapa pe 1 martie... acum nu stiu

| EvilMo a răspuns:

Incepe pe 14 martie ora 7 si 30 de minute luni. si uite toate episoadele pe linkul asta dar unele sunt in spaniola http://www.desene-animate-online.net/search.php?keywords=nini&btn=Cauta

| endetrit a răspuns:

•Cand revine telenovela Nini?
•Cand incepe Nini?

•De ce nu mai este Nini pe Disney Channel?
•O sa se mai difuzeze Nini pe Disney?

Ei bine a venit si raspunsul:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.