| Katty009 a întrebat:

Pe ce site ma pot uita la TV online, gratisa, urgent?happy

8 răspunsuri:
| d00ris a răspuns:

Www.cool-tv.net. si trebuie sa copiezi sopcast dar e usor...intra numa in acest site,pui la tv, apoi pe ceva program si o sa iti arate ca ai nevoie de sopcast si o sa gasesti undeva pe pagine unde scrie sopcast, dai pe ala si apoi downloadezi cel mai nou sopcast. vezi ca dupa ce il downloadezi o sa ti se restarteze computeru;)

| vladd96 a răspuns:

Http://cool-tv.tk dar trebuie sa il vezi pe IE7-8

| Christina7Ostrovan a răspuns:

Aici te poti uita http://www.cool-itv.net/ insa trebuie sa folosesti internet explorer neaparat, altfel nu merge. eu lucrez numai cu mozilla. vizionare placuta

| Constanta_Mihaela_Dunga_1984 a răspuns:

Cum ma pot uita la tv pe calculator