| biBBi a întrebat:

Pe parcursul tuturor filmelor " Harry Potter ", Hermione se sărută cu Harry ( în imaginaţia lui Ron ) şi cu Ron. Draco are vreo treabă cu ea?
Promit fundiţa.

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Hermione se saruta cu Harry in prima parte din ultimul film numai intr-o iluzie produsa de horcrax( e doar o iluzie vazuta de ron) si saruta cu ron de-a binelea la batalia de la hogwarts in partea a doua din film. Cu draco nu are nicio treaba, de fapt cei doi se urasc si sincer nu cred ca draco "s-ar injosi" atata sa se uita la un "sange-mal"(cum i-a spus si el). Daca ma intrebi pe mine e un cretin fara minte(scuze limbajul)

2 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

In prima parte din ultimul se saruta cu Harry. Draco e un cretin.

| aumih16 a răspuns:

Draco malfoy (reacredinta) e in genul lui severus snape (plesneala) in tinerete! cand si el a facut-o! pe lily potter! sange-mal! (mud-blood) adica fiindca lily potter i-a zis spus lui james potter sa il lase in pace pe severus snape (plesneala) si el s-a suparat enervat! de a binelea!