| Blackwoman27 a întrebat:

Pentru ce vasrta sunt desenele de pe disney channel?

16 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Desenele de acol nu prea sunt de fapt desene, oricum la desene se poate uita oricine nu doar un copil de 12 ani.

| Latinmoon a răspuns:

50 de ani cel putin. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai dau desene pe acolo? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+18
Eu am 9 si dupa ce m-am uitat am avut cosmaruri worried

| AdrianaBacescu a răspuns:

Pentru toate varstele
varsta nu vastra

| AndyLavy a răspuns:

Pe prostia aia de canal numai desene nu sunt.sunt o gramada de seriale de rahat din punctul meu de vedere.cat despre varsta..nu conteaza, se uita cine vrea.

| Gogu06 a răspuns:

Desenele animate mereu am crezut ca sunt niste chestii de-a dreptul retardate.
South parca mi-a placut. Sa-ti raspund si la intrebare 18+ si nu glumesc

| Bøøgey a răspuns:

Maximum 9 ani.

| LikeARollingStone a răspuns:

Desenele sunt facute pentru copiii. Asa ca poate sa se uite la ele oricine se simte copil.winking

| TPUuser199 a răspuns:

Eu am 15 ani, si ma mai uit uneori laughing
Poti sa ai si 30 de ani, nu conteaza asta.

| Ritsuko a răspuns:

Desenele nu au o varsta exacta.Sunt si persoane de 20 de ani pe care le cunosc si mai dau pe Disney de plictiseala.

| FrateleAndrei a răspuns:

Nu contează.

| Iamnotme a răspuns:

Oricine se poate uita la desene, mai ales la cele de pe Disney Channel happy
De exemplu, tatăl meu se uită şi acum la Tom & Jerry laughing

| LiftexMoon a răspuns:

De la 12 la 15