| dyadyanadya a întrebat:

Pentru cei care se uita la serialul "Pariu cu viata", ce parere aveti despre Dima Trofim?

Răspuns Câştigător
| xoxolavxoxo a răspuns:

Dima Trofim este un baiat foarte frumos, are o voce superba si am o parere foarte buna despre el.Se potriveste mult mai mult cu Sara (Sore Mihalache) decat cu Monica.
Ador "Pariu cu viata":X.
Funda?

| dyadyanadya explică (pentru xoxolavxoxo):

De acord se potriveste muuuuuuuuuult mai bine cu sara decat cu monica:*:*

5 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Dima e un moldovean de al meww :X taare draguuut si un actor supperb smug si un cantaret foooarte bun

| Becky97zambarici a răspuns:

Pai canta fain:X, mie nu mie se pare ca nu e asa de frumos [cel putin cu parul ochi laughing. Eu zic sa potriveste mai bine cu Sara.
Si impreuna cu restul trupei formeaza o echipa fffff tare drooling

| labontdumitru a răspuns:

Dragut

| ღtuweetyღ a răspuns:

Mie mi se pare..ca este frumos:X, un bun cantaret si un foarte bun dansator..si cred ca a fost balerinlaughing