| teo005 a întrebat:

Pentru cei care se uita la Spartacus Vengeance , ce parere aveti de actorul care la inlocuit pe Andy Whitfield ?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ma impresioneaza prea tare...dar nu e un actor rau!
Marele lui avantaj este ca seamana leit cu Andy
Nu spun ca este un actor rau, are un talent actoricesc bunicel.dar inca nu a reusit sa ma impresioneze

2 răspunsuri:
| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Mie sincer imi place, chiar daca nu se ridica l-a prestanta lui Andy dar zic eu ca l-a facut uitat si serialul merge destul de bine cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul in sine este reusit, doar ca nu ar fi fost cazul sa'l faca! daca nu stiati, andy murise dupa filmarile de la seria 2'a, ( atac de cord parca) si...pacat, ramasesem amagit cand am vazut ca l'au "Inlocuit" totusi si sincer, m-am uitat doar la primele 2 episoade din aceasta serie noua!