| cipri1999 a întrebat:

Pentru cei care sunt fani Luzari de pe Electrolizei (Unguru Bulan) pe voi nu va enerveaza ca un episod se da la o luna si ceva? adica chiar ii culmea, inteleg ca nu numai cu asta se ocupa dar nah PS.Nu este o intrebare

3 răspunsuri:
| Georgy090 a răspuns:

Da chiar este foarte enervant...crying Dar sa speram ca asteptarea merita si ca episodul 12 sa fie cel mai tare thumbs up

| Marshal2118 a răspuns:

Eh stiu cum e darnu la o luna pe la o saptamana 2 apai dar ala cu nelutu a fost bestial

| Deea8D a răspuns:

Mda, si pe mine ma enerveaza foarte tare laughing de cand astept sa apara episodul 12 si nu apare odataa laughing