| terry123 a întrebat:

Pentru cei ce au văzut seria naruto/ shippuden, care dintre cele 2 au fost mult mai interesante? Țin sa menționez ca recent m-am apucat de shippuden

2 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

La obiect, as putea spune ca in shippuden sunt mai multe lupte, pierderi, actiune. dar nu prea le poti compara pentru ca una fara alta nu s-ar putea si nu ar avea sens. si in naruto mic, sunt multe lupte si destule pierderi si mai multa comedie decat in shippuden(cred). normal ca in shippuden ai parte de mai multa actiune ca doar are 500 ep fata de naruto cu 220.

ps: eu sunt la zi cu boruto si poate ai auzit ce se spune despre anime. faci cum vrei, te uiti sau nu. dar nu prea poti sa sari peste ep pentru ca sunt combinate. stiu ca sunt f multe filere, dar multe ep sunt jum filer si jum real si nici sa zici ca te uiti de la nu stiu ce minut nu poti pentru ca nu sti la ce minut e partea reala. daca alegi sa te uiti, trebuie sa ai f multa rabdare pentru ca sunt 154 ep pana acum, dintre care max 40 reale, restul amestecate filere cu real. acum a luat pauza de la covid si astept sa apara ep nou(care tot amestecat e) si abia ep 156 va fi real, iar dupa acesta nu mai au cum sa bage atatea filere pentru ca apare pers mult asteptat.
prin „real" spun ca e manga adaptata in acel ep. poti sa te uiti pe anime filer list la boruto.

| MihaiV01 a răspuns:

Evident Shippuden deoarece este vorba despre toate lucrurile din adolescenta lui e misto rau seria, naruto clasic e plictisitor chiar nu merita