| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a vizionat "Zorro" și "The Queen of Swords", ați văzut măștile minuscule și superficiale ale celor doi, care le acopereau doar o parte din chip. Tessa Alvarado (Regina săbiilor), avea și părul expus, fără pălărie sau altceva.
Ok. Înțeleg că e ficțiune, dar totuși nu puteau cei care s-au ocupat de producție să le ascundă mai bine chipul?
Am văzut filme în care alți eroi sau răufăcători aveau chipurile acoperite total sau doar ochii expuși.
Adică e prea evident, mai ales la Tessa.
Cu masca aceea putea fi recunoscută la o simpla privire, la fel și Diego de la Vega.
În real, la un bal mascat, o persoană deghizata astfel ar fi fost repede recunoscută.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

S-a vazut si mai rau...Superman nu poarta nici o masca si totusi nimeni nu-si da seama ca e Clark Kent.winking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat