| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine se uita la Gossip Girl: imi puteti spune ce s`a intamplat de fapt cu fata lui Carol, adevarata Charlie Rhodes? si ce se va intampla in Ianuarie in urmatorul episod? Ce a patit Chuck? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| luanna121 a răspuns:

Carol vrea ca familia ei sa stea departe de Charlie si de aceea a platit-o pe Ivy. Chuck nu mai simte nimic si incearca tot felul de lucruri ca sa vada daca reuseste sa isi revina. Dan incearca sa il ajute in episodul 2 din sezonul 5, atunci se vorbeste mai mult despre asta.