| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Harry Potter sau pentru curiosi, care n-au ce face azi la ora 18:00, cand se va difuza LIVE premiera din Londra a ultimului film HP.

http://www.youtube.com/harrypotter?x=gb?feature=ticker

Are cineva ceva de spus in legatura cu asta, ca e sfarsitul? Nimic? Asa credeam si eu, de la TPU...de la ce sa te astepti! :((

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Mersi de stire! O sa ma uit la 18:00 la premiera live! Pacat ca e sfarsitulsad

3 răspunsuri:
| chrystyan21 a răspuns:

Nu sunt fan Harry Potter.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci de ce ai mai raspuns? Nu te-am obligat! Sa stii ca moaca lui Edward(Robert Pattinson) nu da bine chiar pe orice pagina a TPU-ului!

| CookieMonster_3443 a răspuns:

@Edward, nu e sfarsitul. Eu cred ca Harry Potter va mi trai inca mult timp. Vom avea parte de un film super. Multumesc pentru stire, am urmarit.