| Timos14 a întrebat:

Pentru fanii Marvel, daca ati vazut filmul spiderman No way home imi puteti zice daca lumea a uitat si de tobey si andrew sau doar de tom?

Răspuns Câştigător
| Law223 a răspuns:

! SPOILER!
Salut,
Lumea a uitat de toți 3 inclusiv prieteni lui Holland. ( Asa a decis el )
Tom se împrietenește din nou cu amici săi, dar ei nu mai știu că el e Spiderman.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Etete scart dude, si mie imi place MULT MAI MULT fantastic 4 cu Jessica Alba, decat tot restul, nu inseamna ca nu imi dau seama ca societatea devine tot mai blazata si, cu cat e mai vechi un film, mai ales unul de fictiune, cu atat devine mai "fumat"

hai sa iti dau un exemplu... PRACTIC
CEL MAI MARE **FENOMEN** din intreaga istorie a cinematografiei a fost primul film Star Wars, iar fenomenul a fost ca oameni in toata firea, demisionau de la slujba, ca sa se duca sa stea la coada la bilete, iar coada se intindea de mai multe ori in jurul cinematografului

dar in ziua de azi, primele 3 filme, par pur si simplu puerile, pentru un om normal, cel putin