| iulia1 a întrebat:

Povestea din serialul,, Cronicile frumoasei luptatoare " este reala? Personajele au fost reale?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Decat partea realista partea siropoasa... eeeeeeeeeeee dragoste cu sabii din pacate nu e exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coreenii fac cele mai bune seriale :X:X:X:X:X:

| CoryCorina a răspuns:

La ce te referi reala? pai poveste este inspirata de timpuri mai vechi...Si pers sunt reale doar nu-s carton se vede stiu ca pare a fi filmat cu camera ascunsa dar se pare ca coreeani astia sunt chiar buni...