| anonim_4396 a întrebat:

Prin 2009-2010 când aveam 6 ani era la tv o scenă nu știu dacă a fost film sau serial cred că serial.
Sa începem.
Pai erau 2 femei una cu pistolul in mana și alta nu, erau într-o cameră ceva la un bărbat și el era acolo avea costum negru și vorbeau în română. Alea țipau la el și el spunea nu nu nu nu sa nu îl împuște, era în romana și aia care avea pistolul l-a împușcat și i-a dat prima dată un glonț și după încă unul dar de la primul glonț s-a văzut sânge că avea pe haină și înainte se certau el spunea nu, nu. Nu mai știu pe ce era pro tv nu știu, dar cred că pe ăla as vrea sa mai vad aceasta scena film, serial, ce o fi.
P.S
Am mai postat și alte întrebări la secțiunea tehnologie și la secțiunea muzica dar din nefericire nimeni nu răspunde, TPU nu prea mai e activ((macar aici sa răspundeți
>3

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate era o telenovela un serial românesc pe acasa tv, cauta pe google filme romanesti din perioada 2009-2010 si vezi ce gasesti, totusi au trecut 13 ani de atunci cine mai stie ce filme se difuzau?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil era pe national tv familia mamiron caută

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iubiri secrete era dat pe national tv

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Îi știu pe ăia foarte mult ăia au început din 2011 aici era 2009-2010

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ăia de care spun eu cred că a fost pe pro tv și ăștia de care spui tu a fost pe prima tv îi știu și nu sunt ăia dar îți mulțumesc că măcar ai scris că pe TPU nu prea mai scrie nimeni

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sau baiat?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Băiat mulțumesc de răspunsuri
Daca vrei sa vezi am postat și la muzică o întrebare poate mă ajuți și acolo
Caut o manea de mult nu sunt manelist dar era de când eram mic

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru funda

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

????

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu plăcere cu plăcere am vrut sa dau un Emoji dar Emoji nu merge

| Sn4k3 a răspuns:

Fa-te scriitor ca ai talent. De asemenea cand cauti film, e de ajuns sa postezi la sectiunea filme, fiind facuta special pentru filme.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Pai am scris în secțiunea filme și seriale adică și filme și seriale

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Am mai postat și alte întrebări la secțiunea tehnologie și la secțiunea muzica". Probabil ca stau eu mai prost pe exprimare, n-am talent de scriitor din pacate, dar la asta faceam aluzie.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Am înțeles am înțeles nu-i nimic toți mai facem aluzie câteodată și postam și pe TPU

| Latinmoon a răspuns:

Underworld evolution

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Mulțumesc