| stefanbujor123 a întrebat:

Probabil suna stupid, dar e 3 dimineata si nu reusesc sa gasesc un vechi desen de pe Minimax la care ma uitam cam prin 2012.

Nu imi amintesc multe, dar personajul principal era o fata cu un caine, intreg desenul se invartea in jurul animalelor, fata putea parca sa mearga in alta lume conduse de animale, era un tobogan in spirala in lumea aceea si animalele se dadeau pe el sa mearga la stapanii lor(?), era cam de fete desenul.

Sper sa nu fiu singurul care isi aminteste lol

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clifford, marele câine roșu

| TheStrategist a răspuns:

La ora aia trebuia să dormi

| Ka0ru a răspuns:

Puppy in my pocket