| ooLaviii a întrebat:

Pt cei care se uita la TotulPentruDans:

In primul episod cand Rocky da proba de dans cum se numeste melodia pe care danseaza ea?

Va roog Ajutati`ma!happy love struckFundita(logic)laughing!love struck

6 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Wach me nu stiu de cine e dar asta e? http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM funda?

| 90245438 a răspuns:

Salut SmileyForMee! Melodia se numeste Watch Me. Sper ca te-am ajutat!

| VirusS97 a răspuns:

Se numeste Watch me si chiar Zendaya si Bella o canta (adica rocky si sisi) in serial e putin modificata dar scrie pe youtube watch me Zendaya and Bella Throrne si o gasesti daca dai pana la 0:50 e chiar partea din piesa pe care da proba Rocky.

| crysmaria a răspuns:

Castiga bani din fotoliul de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/65680bani

| DarkVillian a răspuns:

Melodia se numeste Watch me

| asjdvfg a răspuns:

Buna! Melodia se numeste watch me shake it up bella and zendaya.