| vcghbcgvgfsd a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste seriale bune?winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur :

Game of Thrones ( ai grijă este cu restricție de vârstă de plus 18 pe bună dreptate)
Seria de filme Harry Potter
The Vampire Diaries
The Originals ( preferatul meu)
Pretty Little Liars
Teen Wolf
Arrow
SuperGirl
Lucifer
Riverdale
13 reason why
Stranger Things
The Kissing Both( este un film dar se merită să îl vezi)
The secret circle ( te avertizez, are doar un sezon și a fost refuzat filmarea celui de-al doilea așa că o să rămâi cu multe întrebări, dar este totuși foarte bine realizat)
The Vampire Academy( de asemenea film dar grozav)
Supernatural
The 100 ( personal nu îl am la inimă, dar sunt multe alte păreri bune despre el și toți avem opinii diferite, așa că poți încerca)
Confruntarea Xiaolin( dacă ești mai copilăros din fire să știi că este frumos)
The Mazer Runner ( serie de filme, foarte bună)
Fast and Furious ( scuze dacă am scris greșit, se traduce furios și iute, serie de filme)
Agent of S.H.I.E.L.D
Suits
Lost
Buffy, spaima vampirilor

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones
Lost
Suits
Supernatural
Wolf Creek
Lucifer
Helix
The Mentalist
Wayward Pines
Prison Break