| Amy_3937 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste seriale pentru tineri?

Răspuns Câştigător
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Sigur eu una vad o groazalaughing
Twilight(scuze este film dar nu m-am putut abtine sa nu ti-l zic este preferatul meu),Vampire Diaries,Supernatural,Gossip Girl, 90210, True Blood,Heores, One three hill, Rebelde si Cameleonii (iti pot spune si ca este in fiecare seara pe Acasa TV de la 19:30)
Sper sa imi dai funditahappy

2 răspunsuri:
| Andreea956 a răspuns:

Little lyars (nu stiu dac am scris bine); Vampire diaries (super!); Supernatural...si tot asa

| LadyIara a răspuns:

The vampire diaries
Supernatural
Arrow
Gossip girl
Psych
Once upon a time
The Originals incepe din aprilie anul acesta, daca te uiti la TVD o sa-ti placa
Dracula, un nou serial incepe din toamna, eu abia astept sa-l vad
Primeval
Doctor Who
Beauty and the beast