| VULKAN a întrebat:

Recomandări de seriale pe NETFLIX?
Multumesc

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ozark

| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, Sense8, Black Mirror,La trêve,Marcella,Seven Seconds, Ozark, The Catch, Peaky Blinders, Grand Hotel, The Alienist, Narcos, You, 13RW,Élite,Dark,Stranger Things,The OA,Gypsy, Hemlock Grove, The Mist, Frontier, etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders, Luther, Lucifer, Suits.

| wpAbby a răspuns:

Eu ti le spun pe cele pe care le-am vizionat.Acum ramane la alegerea ta daca vrei sa vizionezi unul : 1.The 100 (Sezon 6 pe data de 30 aprilie 2019) are 5 sezoane
2.Chilling Adventures of Sabrina (Sezonul 2 pe data de 5 aprilie 2019) are doar un sezon, dar inca e in derulare
3. Teen Wolf (Incheiat) are 5 sezoane
4.Riverdale (Episod nou in fiecare zi de joi) are 3 sezoane momentan
5.The Vampire Diaries (Incheiat) 8 sezoane. Stiu ca la acest serial ti se par foarte multe, dar si eu am zis la fel si sunt la sez. 4 momentan.

| BroSafarii a răspuns:

Prison Break, Casa del Papel (Money Heist), Breaking Bad, The 100, Lucifer, The Protector.

| kimby a răspuns:

Salut! Eu am vazut serialele de pe aceasta lista si pot spune ca sunt extrem de bune https://trendygirl.ro/......etflix/157